Contactpersonen

De Vogelwacht kent diverse werkgroepen die elk een eigen contactpersoon hebben.

Bestuur: Rob Joukes (secretaris): secretariaat@vogelwachtflevoland.nl
Activiteitencommissie: René Alma: activiteiten@vogelwachtflevoland.nl
Werkgroep Bescherming: Piet Molenaar: Bescherming@vogelwachtflevoland.nl
De Bosbende: Ruud Blommaart: bosbende@vogelwachtflevoland.nl
Big Day: René Alma: activiteiten@vogelwachtflevoland.nl
Cursus Vogelherkenning: Jolanda Veltman, Rick v/d Akker en Ed ter Laak: cursus@vogelwachtflevoland.nl
Cursisten Big Day: activiteiten@vogelwachtflevoland.nl
Excursies: excursies@vogelwachtflevoland.nl
De Flevokijkers: René Gerritzen: flevokijkers@vogelwachtflevoland.nl
Grachtentelling: Klaas Oudshoorn: grachtentelling@vogelwachtflevoland.nl
Werkgroep Knobbelzwanen: Henk Koffijberg: knobbelzwanenwerkgroep@vogelwachtflevoland.nl
Werkgroep Natuurfotografie: Inge van den Akker: natuurfotografie@vogelwachtflevoland.nl
Redactie de Grauwe Gans: Greet Boomhouwer: redactie@vogelwachtflevoland.nl
Ringgroep: Ton Eggenhuizen: ringgroep@vogelwachtflevoland.nl
Tuinvogeltelling: Ton Kalkman: tuinvogeltelling@vogelwachtflevoland.nl
Website: Rob Joukes: website@vogelwachtflevoland.nl
Wetlandtellingen: Stephanie Chrispijn: wetlandtelling@vogelwachtflevoland.nl